Petak , 7.5.2021. | 14:24

Objavljeno: 24.2.2014. | 13:14

1. studentska (motivacijska) radionica na FSB-u i TFR-u

Poštovane studentice i studenti,

pozivamo Vas na motivacijsku radionicu koja se održava u sklopu projekta ME4CataLOgue (Mechanical Engineering for Catalogue) – Hrvatski katalog znanja, vještina i kompetencija za studije strojarstva temeljen na ishodima učenja (za preddiplomski, diplomski i doktorski studiji), a kojeg je sufinancirala Europska unija iz Europskog socijalnog fonda.

Cilj radionice je informiranje studenata o projektu te stvaranje interesa kod studenata i drugih dionika za aktivno uključivanje u rad na projektu. Radionice će voditi stručnjaci za razvoj ljudskih potencijala.

Na Fakultetu strojarstva i brodogradnje u Zagrebu (Ivana Lučića 5, 10002 Zagreb), radionica je dvodnevna i održava se 13. i 14. ožujka 2014. godine. Dok je na Tehničkom fakultetu u Rijeci (Vukovarska 58, 51000 Rijeka) radionica jednodnevna i održava se 18. ožujka 2014. godine.

Cilj radionice je potaknuti i motivirati zainteresirane studentice/te na aktivno sudjelovanje u narednim projektnim aktivnostima (npr. utjecaj na razvoj standarda kvalifikacija preko predstavnika studenata u Koordinacijskom odboru, organiziranje i sudjelovanje na studentskom seminaru, tribini, sudjelovanje na međunarodnoj stručnoj konferenciji u okviru projekta, sudjelovanje na događanjima prezentiranja ciljeva, očekivanih i ostvarenih rezultata projekta, itd.). Teme prve radionice obuhvaćaju razvoj vještina u odnosu s ljudima (vođenje i motiviranje, komunikacija, slušanje, međuljudski odnosi, pregovaranje, etika), vještina kritičkog i kreativnog razmišljanja (kreativno razmišljanje, rješavanje problema, prepoznavanje mogućnosti) te praktičnih vještina (postavljanje ciljeva, planiranje i ishodi organiziranje, donošenje odluka).

Pozivamo Vas da se odazovete ovom pozivu što prije zbog ograničenog broja mjesta. Sudjelovanje u projektu Vam donosi nova znanja i iskustva koja će Vam biti korisna u daljnjem obrazovanju, radu i usavršavanju.

Molimo da svoje sudjelovanje na radionici potvrdite članu Koordinacijskog odbora na Vašem fakultetu:
FSB: Tomislav Geršić, tomislav.gersic@fsb.hr
TFR: Lovro Liverić, lliveric@riteh.hr

Do tada, budite slobodni pogledati kako je motivacijska radionica protekla na ostalim fakultetima: SFSBFESB.

ME4CataLOgue : 1. studentska radionica na Strojarskom fakultetu

21. siječnja 2014.
pozivamo Vas na prvu od ukupno tri studentske radionice koje su predviđene u sklopu projekta...
ME4CataLOgue : Tehnički fakultet, Sveučilište u Rijeci