Petak , 7.5.2021. | 14:24

Objavljeno: 21.1.2014. | 19:49

Poštovani studenti i studentice,

pozivamo Vas na prvu od ukupno tri studentske radionice koje su predviđene u sklopu projekta ME4CataLOgue (Mechanical Engineering for Catalogue) – Hrvatski katalog znanja, vještina i kompetencija za studije strojarstva temeljen na ishodima učenja (za preddiplomski, diplomski i doktorski studiji). Projekt je sufinancirala Europska unija iz Europskog socijalnog fonda.

Prva radionica će biti motivacijska s ciljem informiranja studenata o projektu te stvaranjem interesa kod studenata i drugih dionika za aktivno uključivanje u rad na projektu. Radionice će voditi stručnjaci za razvoj ljudskih potencijala.

Radionica će se održati u ponedjeljak, 27. siječnja 2014, s početkom u 9.00 sati, na Strojarskom fakultetu u Slavonskomu Brodu, Trg Ivane – Brlić Mažuranić, učionica 202. Cilj radionice je potaknuti i motivirati zainteresirane studente/ice na aktivno sudjelovanje u narednim projektnim aktivnostima (npr. utjecaj na razvoj standarda kvalifikacija preko predstavnika studenata u Koordinacijskom odboru, organiziranje i sudjelovanje na studentskom seminaru, tribini, sudjelovanje na međunarodnoj stručnoj konferenciji u okviru projekta, sudjelovanje na događanjima prezentiranja ciljeva, očekivanih i ostvarenih rezultata projekta, itd.). Teme prve radionice obuhvaćaju razvoj vještina u odnosu s ljudima (vođenje i motiviranje, komunikacija, slušanje, međuljudski odnosi, pregovaranje, etika), vještina kritičkog i kreativnog razmišljanja (kreativno razmišljanje, rješavanje problema, prepoznavanje mogućnosti) te praktičnih vještina (postavljanje ciljeva, planiranje i ishodi organiziranje, donošenje odluka).

Pozivamo Vas da se odazovete ovom pozivu što prije zbog ograničenog broja mjesta. Sudjelovanje u projektu Vam donosi nova znanja i iskustva koja će Vam biti korisna u daljnjem obrazovanju, radu i usavršavanju.

Molimo da svoje sudjelovanje u radionici potvrdite članu Koordinacijskog odbora Dinu Halavuku na e-mail: dhalavuk@sfsb.hr.

Broj komentara: 0

Komentirati članak možete samo ako ste prijavljeni!

RegistracijaPrijava

Komentari članaka objavljuju se u realnom vremenu. Me4catalogue.sfsb.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani.

ME4CataLOgue : Tehnički fakultet, Sveučilište u Rijeci

2. siječnja 2014.
Poštovani studenti i studentice,Želimo vas informirati o IPA projektu ME4CataLOgue