Petak , 7.5.2021. | 14:23

3. studentska radionica u Slavonskom Brodu

Announcements : 3. studentska radionica u Slavonskom Brodu

Dragi sudionici/e,

Pozivamo Vas da sudjelujete na radionici “Upravljanje karijerom” u sklopu EU IPA IV projekta „ME4CataLOgue (Mechanical Engineering for Catalogue) – Hrvatski katalog znanja, vještina i kompetencija za studije strojarstva temeljen na ishodima učenja (za preddiplomski, diplomski i doktorski studiji)” koja se održava u četvrtak, 6.11.2014.

Svrha radionice je da sudionici unaprijede vještine upravljanja karijerom koje podrazumijevaju stjecanje znanja i vještina potrebnih za povećanje zapošljivosti i unapređenje profesionalnog razvoja, odnosno razvoja karijere za bolju konkurentnost na tržištu rada. Radionica se temelji na participativnim i iskustvenim metodama rada koje uključuju vježbe, igranje uloga (rad s kolegama), individualni i grupni rad, diskusija primjena testova i analiza rezultata uz odgovarajuću diskusiju, i razmjena znanja i iskustva. Program radionice pogledajte u prilogu.

Za sudjelovanje se možete prijaviti na e-mail: bposavac@sfsb.hr

Program radioniceProgram radionice

PDF format

377 kb